O nás

Prodejnu LADY jsme otevřeli na podzim roku 1990.

Naším cílem od počátku byla snaha poskytovat zákaznicím co nejkvalitnější zboží za co nejpřijatelnější ceny. Proto jsme vždy pečlivě vybírali výrobce mající tradici ve výrobě spodního a nočního prádla, kteří obě výše uvedená kritéria splňovali najednou. Pro náročnější klientelu jsme oslovili mimojiné i zahraniční značku FELINA, která nabízí nejširší spektrum, pokud jde o velikost a objem podprsenkových košíčků, a jejíž výrobky jsou zároveň velmi elegantní. V nabídce je proto pestrá škála čísel, nadměrná i atypická nevyjímaje.

Zákaznice, které hledají prádlo moderní a rafinované, si mohou vybrat z kolekcí předních světových značek, v nichž se snoubí kvalita, módnost, svůdnost a příjemný pocit. V takovém prádle se najde žena moderní, aktivní, dynamická, náročná k sobě i okolí. Není tedy náhodou, že nabízíme značky jako SIMONE PÉRÉLE, MARIE JO, PRIMADONNA, LEJABY, FELINA, ANITA, OMSA, SUNFLAIR, OPERA, aj., které zaručeně patří do světové špičky výrobců dámského prádla, punčochového zboží i plavek.

Z domácího zboží můžeme nabídnout vysoce kvalitní prádlo značek PLEAS, JITEX, SPOLTEX, RUKO, jakožto i elegantní noční košile PRAKO a pohodlné župany VESTIS pro celou rodinu.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Každá zákaznice má v naší prodejně zaručen individuální přístup a odborné poradenství, prádlo je možno vyzkoušet si ve dvou příjemných kabinkách.

Ve snaze vyjít vstříc požadavkům našich zákaznic, je v naší prodejně zavedena možnost platby platební kartou.

U nás najdete, co jinde hledáte. U nás najdete kvalitu za všech okolností!

Jsme tu pro Vás, na Vaši návštěvu se těší kolektiv prodejny Lady.